Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 


Szkoła nauki gry na fortepianie - teoria i praktyka - Tomasz Trojanowski

 

Od października 2016 roku dostępna będzie w sprzedaży część pierwsza Szkoły gry na fortepianie autorstwa Tomasza Trojanowskiego. To doskonała forma do nauki na wstępnym etapie gry. Znajdują się w niej wiadomości teoretyczne i praktyczne wprowadzane stopniowo począwszy od zapoznania z numeracją palców skończywszy na artykulacji, agogice i dynamice. W praktycznej części znaleźć można łatwe utwory i popularne piosenki. Zachęcamy do zakupu w sklepie internetowym na www.trojanowscy.pl

Szkoły prowadzi Pro Art Tadeusz Trojanowski
ul. Włościańska 57, 15 - 199 Białystok
NIP:966-014-03-09
tel. 85 741 66 61
email: trojanowscy@interia.pl