Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /szkolamuzyczna/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Szkoła nauki gry na gitarze i flażolety - wkrótce
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 


Szkoła nauki gry na gitarze i flażolety - wkrótce

Zachęcamy do odwiedzania sklepu na www.trojanowscy.pl. Wkrótce ukarzą się dwie nowe pozycje wydawnicze: Szkoła gry na gitarze i Szkoła gry na flażoletach pod redakcją Tomasza Trojanowskiego. Zachęcamy do zapoznania się a ofertą sklepu internetowego na trojanowscy.pl. Znaleźć tam można  między innymi takie wydawnictwa, jak: Szkoła na fortepian teoria i praktyka - niezastąpiona w samodzielnym kształceniu adeptów sztuki pianistycznej i rodziców, Piosenki, które dzieci znają i kochają - cz. I i II - znane i lubiane piosenki II połowy XX.w. włączając Mazurka Dąbrowskiego i Sto lat w układzie na fortepian, Piosenki na flet prosty z podkładem CD, Kolędy na flet prosty z podkładem CD, Kolędy na fortepian i Kolędy na gitarę.

http://trojanowscy.pl/index.php/sklep/nt

 

Szkoły prowadzi Pro Art Tadeusz Trojanowski
ul. Włościańska 79, 15 - 199 Białystok
NIP: 966-014-03-09
tel. 602 52 91 93
email: trojanowscy@interia.pl