Szkoła nauki gry na gitarze i flażolety - wkrótce

Zachęcamy do odwiedzania sklepu na www.trojanowscy.pl. Wkrótce ukarzą się dwie nowe pozycje wydawnicze: Szkoła gry na gitarze i Szkoła gry na flażoletach pod redakcją Tomasza Trojanowskiego. Zachęcamy do zapoznania się a ofertą sklepu internetowego na trojanowscy.pl. Znaleźć tam można  między innymi takie wydawnictwa, jak: Szkoła na fortepian teoria i praktyka - niezastąpiona w samodzielnym kształceniu adeptów sztuki pianistycznej i rodziców, Piosenki, które dzieci znają i kochają - cz. I i II - znane i lubiane piosenki II połowy XX.w. włączając Mazurka Dąbrowskiego i Sto lat w układzie na fortepian, Piosenki na flet prosty z podkładem CD, Kolędy na flet prosty z podkładem CD, Kolędy na fortepian i Kolędy na gitarę.

Szkoły prowadzi Pro Art Tadeusz Trojanowski
ul. Włościańska 57, 15 - 199 Białystok